Privatumo politika

Šioje www.evarna.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši privatumo politika išaiškina, kaip www.evarna.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.evarna.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:

Kuomet naršote www.evarna.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija”. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje. Bei informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums rašydami komentarus ir siųsdami žinutes kontaktų formose.

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu info@evarna.lt.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome (mokėjimo platforma, siuntinių siuntimo platformos), nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeniniai duomenys nurodyti www.evarna.lt svetainėje yra saugomi bei tvarkomi tik tiek, kiek to pagrįstai reikia laikantis taikytinų teisės aktų reikalavimų. Jūsų asmens duomenis saugome įstatymų numatytu laikotarpiu ir tol, kol bus įgyvendinti asmens duomenų tvarkymo tikslai.

*Užsiregistruodami svetainėje www.evarna.lt ar kitaip naudodamiesi elektroninės parduotuvės paslaugomis, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir su ja sutinkate. 

Pirkinių krepšelis